ÇIPLAK GERÇEK

Geri

Dizinin konusu

18 yaşındaki bir genç kızın kaybolmasından sonra yaşananları konu alan dizide, olaylar genç kızın sırra kadem basmasından sonra ailesinin polisten yardım istemesiyle başlıyor. Kayıplar konusunda uzman olan başarılı Başkomiser Galip, genç kızın ailesinin başvurusu üzerine hemen araştırmaları başlatır. Kızın ailesi başta olmak üzere, tüm çevresi ve son günlerde kızı görmüş olan herkes, tek tek emniyete getirilerek sorgulanır. Araştırmalar derinleştikçe sürprizler de birbirini kovalar ve herkesi şaşırtan gerçekler ortaya çıkar.

Olayların akışının sürekli değiştiği, aile ve insan ilişkilerinin gitgide derinleştiği polisiye-drama "ÇIPLAK GERÇEK", gerçeğin asla göründüğü gibi olmadığını ortaya koyacak.

45 dakikalık ilk yerli drama Star'da

STAR YAPIM bir ilke imza atıyor. Prime Time'de yayınlanacak Türkiye'nin 45 dakikalık ilk yerli draması "Çıplak Gerçek", 16 hafta boyunca seyirciyi ekran başına kitleyecek.

Türkiye'nin 45 dakikalık ilk yerli draması "Çıplak Gerçek"in çekimlerine başlandı. Star Yapım tarafından hayata geçirilen, yönetmenliğini Ümit Ünal'ın yaptığı dizinin bir başka sürprizi de 16 bölümde bitecek olması.

"Çıplak Gerçek"in başrollerinde, sanat dünyasının başarılı isimlerinden Yetkin Dikinciler, Derya Alabora, Mustafa Uğurlu, Cem Bender, İdil Fırat ve Erdem Akakçe gibi ünlü isimler yer alıyor. Çekimleri İstanbul Karaköy'de bulunan denizcilik İşletmeleri Binası'nda gerçekleştirelecek olan polisiye-drama türündeki dizide, 18 yaşındaki bir genç kızın kaybolmasının ardından yaşanan olaylar ve aile içi ilişkiler sorgulanıyor.

Türkiye'de bir ilk olan 45 dakikalık prime time dizisi "ÇIPLAK GERÇEK", 8 Temmuz Pazar Star TV ekranında...

Daha fazla bilgi için tıklayın
E-Bültenimize üye olun    
© 2012 Star Yapım ve Prodüksiyon Hizmetleri A.Ş.
Doğuş Grubu bünyesinde bir şirkettir.